Gėlės

Pavasariškos puokštės Moters dienai

Žiemos metas tai laikas kai pasaulis nusidažo baltai pilkomis spalvomis: tamsios miesto gatvelės, pilkšvas dangus bei saulės stoka. Su kiekviena diena vis labiau pasiilgstame saulės, šilumos, žalumos ir spalvų. Todėl atėjo laikas gėlių terapijai, kuri puikiai atitinka artėjančios Moterų dienos koncepciją. Šią nuostabią dieną sunku įsivaizduoti be šviežių gėlių, tai lyg gera, graži tradicija, dar viena priežastis priminti moterims apie savo meilę ir pagarbą joms, išsakyti šiltus žodžius ir padovanoti šviežių gėlių kompoziciją.

Kokias gėles rinktis šį pavasarį?

Gėlės kovo 8Prieš Moters dienos šventę kiekvienas vyras susimąsto apie tai, ką gi padovanoti kiekvienai moteriai, kuri jo gyvenime turi ypatingą reikšmę. Kaip ir anksčiau, geriausia ir universaliausia dovana yra puokštė gėlių. Šventės išvakarėse renkantis dovaną verta žinoti ir tai, kokių gėlių reiktų vengti ir į ką reiktų atkreipti dėmesį pasirenkant gėles. Būtinai įsitikinkite, kad pasirinktų augalų lapai būtų švieži ir žali, o pumpuro žiedlapiai neturėtų tamsių kraštų ir raukšlių. Nesirinkite gėles su įvairiais papuošimais, tokiais kaip blizgučiai, paauksavimas ar didelis pakavimo kiekis. Tokiai būdais kartais siekiama paslėpti vystančias gėles. Be to, tokia puokštė atrodys dirbtinė ir negyva. Niekada nepirkite dirbtinių gėlių, nesvarbu, kaip patraukliai jos atrodytų. Tuo pačiu, nepatartina dovanoti kaktusus, nebent moteris labai mėgsta ir juos kolekcionuoja.

Gėlių pasirinkimai Kovo 8-ajai

Dabar pasistengsime išsiaiškinti, kokias būtent gėles reiktų dovanoti per kovo 8-ąją. Renkantis puokštę reiktų atsižvelgti ir į moters amžių, kuriai bus skirta dovana. Išskyrėme kelias gėlių rūšis kurios, be abejonės, pradžiugins kiekvieną moterį šią nuostabią dieną. Štai keletas iš jų:

  • Pirmosios gėlės, kurios pasitinka pavasarį – tulpės, narcizai, frezijos, irisai, pakalnutės, snieguolės. Puokštelės iš šių gėlių nors ir nedidelės, tačiau labai mielos, todėl labai tikėtina, kad moteris liks patenkinta tokia staigmena.Pavasariškos puokštės
  • Mimoza – švelnus ir aitrus aromatas, ryškūs ir maži pomponai, galimybė iš kelių šakelių sukomponuoti šiltą ir pavasarišką puokštę – pagrindiniai šios gėlės privalumai. Nors mimoza puikiai atrodo ir viena, tačiau galima ją derinti ir su kitomis gėlėmis, tokiomis kaip tulpės ar pakalnutės.
  • Spalvotos ir taip visų mėgstamos tulpės. Rūšių, spalvų ir formų įvairovė leidžia floristams kurti nuostabiausias puokštes ir kompozicijas. Tai puikus pasirinkimas per Moters dieną.
  • Nors hiacintai į mūsų šalį atkeliavo palyginti nesenai, tačiau greitai užkariavo moterų širdis savo žavingu aromatu ir neįprasta išvaizda.
  • Prabangiosios rožės – visų moterų taip mėgstama gėlė. Iš jų galima kurti įvairiausias ir unikalias puokštes.
  • Ryškios ir saulėtos gerberos nepaliks abejingos nei vienos moters. Gėlės, kurios skleidžia šilumą ir pripildo saule ir spalvomis.
  • Universali, tačiau ne mažiau žavinga chrizantema. Ši gėlė puikiai papuoš, bet kurią šventę.

Iš esmės, tai nėra labai didelio skirtumo kurias iš aukščiau išvardytų gėlių Jūs pasirinksite, svarbiausia tai dėmesys ir nuoširdumas.

Parašykite komentarą