Apie mūsų studiją

Gėlės tai, be abejonės, vienos iš įspūdingiausių gamtos kūrinių. Jų grožiu galime mėgautis bei dalintis su kitais. Švelnių puokščių ar įspūdingų kompozicijų pagalba, išreiškiami patys nuoširdžiausi jausmai, kartu dovanodami Jums brangiam žmogui vasariškos šilumos, džiaugsmo ir nuoširdžios laimės.

Visi mūsų darbai atliekami su meile ir kruopštumu. Kiekviena gėlių kompozicija yra pilna elegancijos ir švelnumo, dvelkianti gaiviu, gėlių aromatu. Prabangi rožių klasika, alstromerijų lengvumas, orchidėjų gracija, frezijų švelnumas – visi šie darnūs gėlių deriniai sukuria savo puokštės simfoniją. Juk gėlių komponavimas kaip muzikos kūryba – vienintelė ir nepamirštama.
Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl atsižvelgiame į kiekvieno pageidavimus ir norus. Mes siūlome visada pačias šviežiausias gėles, užtikriname aukščiausią aptarnavimo lygį ir darbo kokybę, garantuojame greitą ir nemokamą kompozicijų, puokščių ir dovanų pristatymą Vilniuje ir Vilniaus priemiestyje.
Gėlių užsakymas iš mūsų internetinės parduotuvės Juliet Rose – tai užtikrintos teigiamos emocijos, kurias Jūs galite suteikti per atstumą. Esame laimingi, galėdami padėti nukeliauti Jūsų jausmams nurodytu adresu, juk gėlės – tai gražiausias komplimentas, kurį tik galima padaryti brangiam žmogui.

by Juliet Rose