Bijūninių rožių puokštė „Misty Bubbles”

38.0089.00
Vienos iš gražiausių krūminių, bijūninių rožių, kurios dar pasižymi labai maloniu aromatu. Jų pumpurai turi sodriai rožinį atspalvi ir yra

Bijūninių rožių, frezijų ir eukalipto puokštė / BJ1

35.0095.00
Nuotraukoje pavaizduota puokštė 50-55€ sumai. Ją sudaro bijūninės rožės, baltos frezijos, eukaliptas.  

Bijūninių rožių puokštė – Blossom Bubbles

35.00117.00
Svarbu! Būtinas išankstinis užsakymas prieš 7-9 dienas iki pristatymo! Arba teiraukitės telefonu ar paštu.

Bijūninių rožių puokštė – Pink Expression

32.00140.00
Svarbu! Būtinas išankstinis užsakymas prieš 7-9 dienas iki pristatymo! Arba teiraukitės telefonu ar paštu.

 

Prabangūs pumpurai, kerinčiai saldus aromatas bei subtilus žavesys – taip galima drąsiai apibūdinti bijūnines rožes. Pirmoji bijūninių rožių rūšis pasirodė dvidešimto amžiaus pabaigoje. Šių nuostabių gėlių autoriumi ir įkūrėju tapo anglų selekcininkas David Austin. Meilė augalams ir atsidavimas mėgstamam darbui leido sukurti unikalias gėles, kurios akimirksniu užkariavo visą pasaulį. Rožių pavadinimas yra susijęs su žiedo struktūra ir elegantišku prasiskleidimu, kuris labai panašus į bijūno. Tačiau skirtingai nuo bijūnų, kurie turi savo sezoniškumą, bijūninės rožės žydi plantacijose ištisus metus ir visada yra pasirengusios tapti pagrindiniu šventės akcentu. Puokštė iš tokių rožių taps įsimintina dovana, kuriai nereikia progos ar priežasties. Ji akimirksniu užkariaus kiekvienos merginos širdį.

Mūsų parduotuvėje Juliet Rose Jūs galite įsigyti įvairių rūšių, krūminių ar klasikinių bijūninių rožių. Svarbu pateikti išankstinį užsakymą norimos rūšies rožių, kadangi studijoje ne visada gali būti laisvų žiedų, o bazėse jų praktiškai nebūna. Reikalinga konsultacija ar turite klausimų? Drąsiai skambinkite ar rašykite mums paštu. Mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.