PARDUOTUVĖS INFORMACIJA

Tai pačiai dienai gėlių ir dovanų užsakymai priimami iki 12 val. Sekmadieniui priimami tik išankstiniai užsakymai. Dėl skubaus užsakymo ar užsakymo tai pačiai dienai būtina susisiekti telefonu +370 656 25978, arba paštu info@julietrose.lt

Vilniuje gėlių ir dovanų pristatymas nemokamas, Vilniaus priemiestyje taikomas 7 € mokestis

Pageidaujant užsakymas gali būti įvykdytas anonimiškai. Gavėjas matys tik tą informaciją, kuri bus nurodyta atviruke.

Mes neprisiimame atsakomybės už pavėluotą užsakymo įvykdymą arba neįvykdymą dėl nepilnai ar klaidingai nurodyto gavėjo adreso ar telefono numerio. Neradus gavėjo nurodytu adresu ir nenurodžius gavėjo telefono numerio, užsakymas bus įvykdytas dar vieną kartą vėlesniu laiku. Nepristačius antrą kartą, gėles ar dovaną galima bus dar kartą pristatyti už papildomą 7 € mokestį.

Jokiais būdais nepavykus pristatyti užsakymo, pinigai už prekes ir pristatymą nebus grąžinti. Gavėjui atsisakius priimti gėles, pinigai už prekes ir pristatymą taipogi nebus grąžinti. Pretenzijos iš gavėjo dėl prekių kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.

Užsakant gėles ar dovaną į ligoninę, darbovietę, viešbutį ir kt. būtina nurodyti papildomą informaciją, kad Jūsų užsakymas būtų pristatytas kokybiškai ir laiku. Nenurodžius papildomos informacijos gėlės ar dovana tokiu atveju bus paliktos registratūroje ar priimamajame. Neradus gavėjo darbo vietoje, gėlės ar dovana bus perduotos bendradarbiams. Pageidaujant, gėlės ar dovana gali būti perduotos patikimiems tretiems asmenims (pvz. kaimynams ir kt.)

MOKĖJIMO INFORMACIJA

 1. Visa, MasterCard, Maestro kreditinėmis ar debetinėmis kortelėmis.
 2. „Swedbank“ elektroninė bankininkystė,
 3. „SEB“ elektroninė bankininkystė,
 4. „Nordea“ elektroninė bankininkystė,
 5. „DNB“ elektroninė bankininkystė,
 6. „Danske Bank“ elektroninė bankininkystė,
 7. „Citadele“ elektroninė bankininkystė,
 8. „Šiaulių bankas“ elektroninė bankininkystė,
 9. General Financing, Mokilizingas, Mokipay, Sving, Lietuvos kredito unijos, „WebMoney“ paslaugomis,
 10. „MAXIMA“ kasose, Lietuvos pašto ir „Paypost“ skyriuose, „Lietuvos Spaudos“ ir „Narvesen“ kioskuose, „Perlas“ terminaluose,
 11. Apmokėti grynaisiais bankų skyriuose,
 12. Tarptautinė „WebMoney“ sistema,
 13. Tarptautiniu mokėjimu eurais.
 14. Paypal
 • Kiekviena kuriama gėlių puokštė ar kompozicija yra nepakartojama ir unikali. Mes visada stengiamės, kad užsakymas atitiktų svetainėje pateiktoms nuotraukoms, tačiau atsižvelgiant į dienos asortimentą, gėlių sezoniškumą bei kitus faktorius, sukurta kompozicija ar puokštė gali skirtis nuo pateiktų nuotraukų. Trūkstama gėlė bus pakeista į nemažesnės vertės gėlę, suderinus prieš tai su užsakovu. Jei dėl kažkokių priežasčių mums nepavyksta susisiekti su užsakovu, keičiame gėles savo nuožiūra, kad įvykdytume užsakymą laiku.
 • Prekės pateiktos kategorijoje dovanos, kartais gali skirtis tam tikrais išoriniais elementais priklausomai nuo tos dienos asortimento, tačiau nekeičiant jos estetinės ar piniginės vertės. Mes visada stengiamės, kad prekė būtų kuo panašesnė pateiktoms svetainėje nuotraukoms.
 • Pristatytoms gėlėms taikoma 24 valandų po pristatymo kokybės garantija. Gėlės, dėl kurių pareiškiamos kokios nors pretenzijos, bus pakeistos kitu produktu arba bus grąžinti pinigai už gėles, jei per šį laiko tarpsnį jos bus grąžintos į biurą.
 • Jokiais būdais nepavykus pristatyti užsakymo, pinigai už gėles ir pristatymą nebus grąžinti. Gavėjui atsisakius priimti gėles, pinigai už prekes ir pristatymą taipogi nebus grąžinti. Neatsiimtas ar nepristatytas prekes užsakovas galės atsiimti mūsų biure.

Pinigai už pristatymą bus grąžinti tik tuo atveju, jei tai buvo mūsų klaida. Priešingu atveju bus grąžinta tik suma už įsigytas prekes, tačiau pristatymo kaina nebus grąžinta.

 • Nekokybiškas prekes (prekė su broku) galite nemokamai grąžinti per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo datos ir atgauti už jas sumokėtus pinigus.
 • Atsisakyti užsakymo negalioja prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Kliento reikalavimus. Visos grąžinamos prekės turi būti su originalia pakuote ir autentiškomis etiketėmis, jos negali būti atidarytos ar naudotos.

Užsakymą galima atšaukti likus ne mažiau kaip dienai iki pristatymo dienos, pateikiant užsakymo numerį ir kitą informaciją. Visa pinigų suma, už prekę ir pristatymo išlaidas, bus grąžinta į Jūsų sąskaitą per 14 dienų, nuo tos dienos kai buvo pareikštas užsakymo atšaukimas.

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos prekės/paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.