Parašykite mums

  Floristinės paslaugos verslui

  Mes teikiame įvairias floristines paslaugas ne tik fiziniams asmenims, bet ir verslo klientams. Mielai padėsime Jums padidinti darbuotojų lojalumą, pagerinti jūsų prekės ženklo pozicijas, sustiprinti ir palaikyti gerus santykius su partneriais, klientais bei darbuotojais.

  Mūsų siūlomos paslaugos

  • Gėlių, dovanų pristatymas – tai puikus būdas pasveikinti darbuotojus, klientus ar partnerius su gimtadieniu ar kitomis šventėmis (Kovo 8-oji, Kalėdos, Naujieji metai ir kt.). Prie Jūsų pasirinktos dovanos galime prideti atviruką su pasveikinimu.

  • Verslo interjero dekoras gėlėmis (ofisai, parduotuvės, restoranai, viešbučiai ir kt.) Reguliariai prista

  • Pristatysime šviežias puokštes ar kompozicijas iš skintų gėlių į ofisus, parduotuves, restoranus ar viešbučius. Originali ir stilinga gėlių kompozicija pasitinkanti klientus taps neatsiejamu Jūsų įmonės įvaizdžiu. Gėlės ne tik papuošia interjerą, jos parodo jūsų įmonės stilių, suteikia aplinkai jaukumo ir gyvybingumo. Interjeras atgyja, kai jame yra gėlių.

  • Renginių, pobūvių dekoras gėlėmis (parodos, apdovanojimai, fotosesijos, mados renginiai ir kt.)

  Bendradarbiavimo privalumai

  • 10nuolaidą visam el.parduotuvės asortimentui;

  • Nemokamas pristatymas Vilniaus mieste;

  • Visada kokybiškos ir šviežios gėlės už prieinamą kainą;

  • Didelis puokščių ir kompozicijų pasirinkimas, o taip pat galimybė užsakyti individualiai gėles, neesančias mūsų kataloge.

  Pasirinkus mūsų paslaugas, Jūs galite būti tikri dėl mūsų siūlomų produktų kokybės ir šviežumo, greitai bei operatyviai pristatysime Jūsų užsakytas gėles. Mes kuriame grožį ir dalinames juo su Jumis.

  SUSISIEKITE SU MUMIS

  Telefonas: +370 656 25978
  El. paštas: info@julietrose.lt

  Adresas: Vytenio g. 63A, Vilnius

  Neradote to ko ieškojote ar vis dar turite klausimų? Tuomet susisiekite su mumis Jums patogiu būdu arba užpildykite esančią formą. Mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir aptarsime bendradarbiavimo sąlygas.