Gėlės

Dovanų idėjos Valentino dienai

Kiekvienais metais, vasario 14 dieną romantiškos nuotaikos banga užplūsta daugybę pasaulio šalių. Šią nuostabią dieną įvairaus amžiaus žmonės skuba išreikšti savo nuoširdžiausius jausmus ir ketinimus. Nors meilė ne gyvena pagal tvarkaraštį ir mums nereiktų laukti ypatingos dienos norint išsakyti savo meilę, tačiau būtent per Valentino dieną taip norisi kalbėti apie jausmus, šaukti apie tai, dovanoti, mylėti ir būti mylimam.

Dovanos iš Juliet Rose parduotuvės

Gėlės Valentino dienaiDovanoti gėles per Šv. Valentino dieną tai gan sena tradicija, kuri vis dar labai aktuali ir šiandien. Puokštė gėlių tai kone pats populiariausias ir universaliausias dovanos pasirinkimas. Kiekvienas žmogus apsidžiaugs gavus gražią, skoningai sukomponuotą puokštę, kuri perteiks pačius švelniausius jausmus. Jeigu tiksliai žinote, kokias gėles mėgsta Jūsų išrinktoji, būtinai atsižvelkite į tai renkantis kompoziciją. Tuo atveju, kai nesate tikri ką pirkti, rinkitės universaliausią variantą – graži puokštė iš raudonų, Meškinai Valentino dienairožinių ar baltų rožių patiks daugumai moteriškos lyties atstovės.

Kai gėlių puokštė jau išrinkta galima prie jos išsirinkti papildomą dovaną. Puikiu pasirinkimu taptų didelis ir mielas pliušinis meškinas Tedis. Visos merginos dievina minkštus žaislus, nepriklausomai nuo amžiaus. Tokia staigmena papuoš kambario interjerą ir ilgai primins apie Jūsų jausmus. O tiems kas mėgsta smaližiauti galima pasirinkti šokoladinių saldainių dėžutę. Skanus priedas prie gėlių, kuris padovanos saldžias akimirkas ir nepamirštamas emocijas. Pakels nuotaiką ir romantiški širdies formos helio balionai. Tai dovana, kuri paliks gražiausius ir šilčiausius prisiminimus.

Helio balionai Valentino dienaiRožė tai gėlių karalienė, meilės ir aistros simbolis. Tačiau kokios bebūtų šviežios gėlės, jos galiausiai nuvysta. Ilgaamžė mieganti rožė tai puiki alternatyva gyvai gėlei. Ji apjungia šviežiai nuskinto augalo savybes ir išsilaiko iki 3-jų metų. Mieganti rožė po gaubtu tai tikros ir amžinos meilės simbolis. Tai dovana, kuri atskleis Jūsų nuoširdžiausius meilės jausmus ir užkariaus moters širdį. Romantiška kompozicija taps unikaliu interjero akcentu, kuris džiugins ištisus metus.

Valentino diena nuostabi proga išlaisvinti savo jausmus, prisipažinti meilėje, išreikšti savo simpatiją draugams ar tiesiog pabūti su mylimu žmogumi kartu. Dovana, be abejonės, primins artimiesiems apie nuoširdžius žodžius ir šilčiausius jausmus. Nusipirkti galima viską, tačiau rūpestis ir dėmesys brangiam žmogui yra didžiausia dovana. Gražios ateinančios Valentino dienos!

Parašykite komentarą