Vestuvės

Vestuvės ant jūros kranto

Jūros švytėjimas saulėlydžio spinduliuose, vestuvinės suknelės blizgesys ir spindinčios laime mylimojo akys… Šiandien kalbėsime apie tai, nuo ko reiktų pradėti ir į ką reiktų atsižvelgti rengiant vestuvių ceremoniją prie jūros. Pasidalinsime dekoravimo idėjomis, kurios žūtbūt įkvėps jus sukurti savo išsvajotas vestuves.

Du vestuvių variantai

Daugelis nuotakų jau įsivaizduoja kaip turėtų atrodyti jų svajonių vestuvės, galvoja apie gražią jūros pakrantę, besileidžiančią saulę, jūros bangavimą ir ošimą. Vestuvės ant jūros kranto – tai kažkas iš filmo, kažkas iš pasakos. Tačiau iš pradžių, reiktų išsiaiškinti ar norite tik gražių nuotraukų vestuvinėje suknelėje ant jūros kranto, ar planuojate surengti ant pakrantės būtent vestuvinę ceremoniją.
Pirmuoju atveju, jums pakaks per medaus mėnesį paimti su savimi vestuvinę aprangą ir susitarti su fotografu. Jūs galite netgi surengti simbolišką ceremoniją prie jūros tik dviem arba tiesiog suorganizuoti love story fotosesiją. Mes gi šiandien kalbėsime apie antrą variantą, kai visa vestuvinė šventė persikelia prie jūros.

Esminiai aspektai

Vietos pasirinkimas. Tai, be abejonės, pirmas klausimas su kuriuo susiduria pora. Jeigu jūs gyvenate netoli jūros, tuomet jums pasisekė ir jums neteks toli keliauti, greičiausiai jau ir žinote keletą tinkamų vietų. O jeigu iki jūros toli, tuomet jūsų laukia įdomi ir romantiška kelionė.
Pirmas klausimas, kurį reiktų išspręsti organizuojant tokias vestuves, tai konkrečios jūros pasirinkimas. Kadangi jūros būna skirtingos, jūs galite pasirinkti karštą, saulėtą šalį arba pasirinkti šaltą jūros pakrantę. Bet kuriuo atveju, abu šie variantai savaip romantiški ir žavingi.
Oras ir transportas. Būtinai atsižvelkite kokios oro sąlygos pasirinktoje šalyje. Rinkitės sezoną, kai nėra itin šaltą, tačiau ir ne per karštą, nes gan sunku praleisti visą dieną vestuvinėje aprangoje po degančia saule. Be oro sąlygų, reiktų atsižvelgti į pasirinktos vietos transporto susisiekimą. Jums ir jūsų svečiams turėtų būti patogu nusigauti iki reikiamos vietos.

Rangovų pasirinkimas

Organizuojant vestuves užsienyje, yra du galimi variantai. Galima vežtis su savimi vestuvinę komandą, juk profesionalams, mylintiems savo darbą, joks atstumas nėra kliūtis. Fotografai ir kiti vestuvių ekspertai dažniausiai nurodo savo interneto svetainėje kelionės galimybes į užsienį ar kitą miestą. Būtinai patikslinkite iš anksto šios paslaugos įkainius.
Kitas galimas variantas būtų – ieškoti norimų specialistų vietoje. Galima rinktis užsienio vestuvių organizatorius, kurie galėtų pasiūlyti komandą su kurią įprastai dirba, tai: dekoratoriai, floristai, fotografai ir kt. Įvertinti komandos darbą galima būtų peržiūrėjus jų portfolio ir darbus interneto svetainėje.

Svečiai

Įprastai vestuvinė ceremonija užsienyje vyksta dviem variantais: arba jaunavedžiai atveža svečius į numatytą ceremonijos vietą, arba švenčia mažame šeimos rate ar netgi dviese. Viskas priklauso nuo jūsų šventės masto ir planuojamo biudžeto.
Jeigu planuojate į vestuves pakviesti daug svečių, pirmiausia reiktų pasirūpinti jų apgyvendinimu ir transportavimu. Taip pat reiktų nepamiršti ir tai, jog spontaniškai ne kiekvienas galėtų paimti ir išskristi į kitą šalį, todėl visus svečius reiktų gerokai prieš įspėti apie planuojamą šventę. Patartina visus svečius apgyvendinti kartu ir ne planuoti skrydį vestuvių dieną. Leiskite jiems bent dieną susipažinti, atsipalaiduoti ir tinkamai pasiruošti šventei.

Vestuvinis dekoras

Geriausia, jei dekoras atspindėtų jūros tematiką. Jei kalbėti apie spalvas, tai be abejonės būtų balta ir mėlyna – tradicinis pasirinkimas vestuvių prie jūros. Tačiau galima pasirinkti ir kitas spalvas, tokias kaip: tiffany, mėtų, koralų ir jas derinti su pasteliniais atspalviais. Rinkitės erdvias kompozicijas iš rožių, eustomų, orchidėjų, eukalipto ir kitų augalų. Norint pabrėžti jūros stilistiką, dekoravime naudokite natūralius audinius, mėlynas juosteles, kriaukles ir inkarus. Ar priešingai, galima apsiriboti konkrečia stilistika ir sukurti lengvą, erdvų dekorą, naudojant plevesuojančius audinius ir švelnią pastelinę gamą. Tegul pati jūra jums padovanos įkvėpimą ir sukurs romantišką aplinką jūsų meilės šventei!

Parašykite komentarą