Gėlės

Ką simbolizuoja geltonos gėlės?

Dauguma iš mūsų yra tvirtai įsitikinę, jog geltonos gėlės pranašauja išsiskyrimą ar išdavystę. Šis populiarus stereotipas apie gėles atkeliavo pas mus iš Europos ir tvirtai įsitvirtino mūsų pasąmonėje. Vis dėlto, verta išsiaiškinti, ką gi iš tiesų simbolizuoja geltonos gėlės, kam jos dovanojamos ir kokioms progoms.

Geltonų gėlių reikšmė

Mūsų laikais dauguma abejoja – ar galima dovanoti geltonas gėles moteriškos lyties atstovėms? Ir ką galėtų simbolizuoti tokia dovana? Gėlių etikos žinovai teigia, jog nėra labiau ryškios ir saulėtos spalvos kaip geltona. Šios spalvos gėlės visada simbolizuoja džiaugsmą, šilumą ir gerą nuotaiką. O Japonijoje ši spalva – gerovės ir klestėjimo simbolis. Todėl japonai dovanoja šio atspalvio gėles turtingiems žmonėms tam, kad pabrėžti jų statusą.

Geltonos spalvos puokštė kaip dovana

Deja, vieningos nuomonės nėra – galima dovanoti geltonas gėles ar ne. Todėl, jeigu Jūsų mylima moteris yra linkusi tikėti prietarais, vertėtų rinktis švelnesnių, pastelinių ar raudonų atspalvių gėles. Užtat mūsų mielosioms mamoms, senelėms ar draugams galite drąsiai dovanoti puokštę iš geltonų gėlių. Nuostabiosios gėlės spinduliuos šiluma vasaros dienų ir primins šiltas akimirkas susijusias su Jumis. Geltono atspalvio gėlės taip pat puikiai tiks linksmoms, optimistiškoms asmenybėms, tiems, kas siekia savo užsibrėžtų tikslų, yra kūrybingos sielos ir originalių pažiūrų.

Geltonos spalvos puokštė ar kompozicija puikiai tiks kaip dovana daugeliui švenčių, tokių kaip:

gimtadienis, jubiliejus, vardadienis;
vestuvės, metinės;
draugų ar giminaičių susitikimas; įkurtuvės;
profesinės šventės.

Galima išvardyti daugybę priežasčių, norint pradžiuginti vieni kitus kvepiančiais gėlių žiedais. Tačiau nereiktų pamiršti ir tai, jog gražiausios gėlės tai gėlės be konkrečios priežasties. Stebinkite vieni kitus mažomis staigmenomis, perpildydami savo santykius laime ir džiugiomis akimirkomis.

Parašykite komentarą