Gėlės

Naujausia tendencija floristikos pasaulyje

Gėlės – tai visada aktuali ir nuostabi dovana. Jos simbolizuoja grožį, švelnumą ir eleganciją. Tačiau išskirtinę graciją puokštei suteikia gėlės dėžutėje. Jeigu Jūs norite nustebinti mylimą žmogų, pabrėžti jo individualumą ir padovanoti išties neįprastą ir originalią dovaną, tai geriausiu pasirinkimu taps dėžutė gėlių.

Gėlės dėžutėje – naujovė užkariavusi visą pasaulį

Laikui bėgant atsiranda vis naujų tendencijų, tuo tarpų ir floristikoje. Vienas iš jų yra gėlių kompozicijos dėžutėse. Vis dažniau žmonės renkasi originalias ir stilingas dėžutes norint nustebinti brangius žmones. Kiekvienas gavėjas gavus tokią dovaną bus neapsakomai sužavėtas. Juk mūsų floristai, jų talentas ir profesionalūs įgūdžiai, kuria kiekvieną kompoziciją, esančią mūsų kataloge, su meile ir nuoširdumu. Kruopščiai ir skoningai pasirenkama dėžučių forma ir spalva, gėlių rūšis ir žinoma dekoras. Visa kompozicija yra apgalvota iki smulkiausių detalių, o bendradarbiavimas su geriausiais gėlių tiekėjais užtikrina gėlių šviežumą ir malonų aromatą. Todėl mes galime garantuoti:

  • geriausių gėlių atrinkimą;

  • išskirtinį šviežumą;

  • nepriekaištingą spalvų derinimą;

  • elegantišką įpakavimą, atsižvelgiant į naujausias tendencijas;

  • kūrybingus floristinius derinius;

  • prabangią dėžutę ir elegantišką atviruką;

  • tvarkingą transportavimą.

Kokias gėles dėžutėje rinktis?

Tai prabangi dovana, kuri puikiai papuoš jubiliejų, gimtadienį, vestuves ar bet kurią kitą džiugią šventę. Tokią kompoziciją galima dovanoti ne tik moterims, bet ir vyrams. Žinant gavėjo mėgstamą gėlių rūšį, galima lengvai išsirinkti geriausią variantą, tačiau galima vadovautis ir bendrosiomis rekomendacijomis:

  • tulpės, gerberos, chrizantemos pradžiugins kolegas, draugus ar pažįstamus;

  • orchidėjos ir rožės taps nuostabia dovana mylimam žmogui;

  • alstromerijas ir frezijas galima padovanoti vyresnio amžiaus žmonėms, taip pabrėžiant jų eleganciją ir švelnumą.

Geliu dezuteBet kuri pasirinkta gėlių kompozicija taps nuostabi staigmena. Ji suteiks daugybę teigiamų emocijų ir leis Jums išreikšti pačius nuoširdžiausius jausmus – ar tai būtų susižavėjimas, meilė ar pagarba. Šviežiai skintos gėlės apvalioje, švelnių atspalvių dėžutėje, neabejotinai, patiks net subtiliausio skonio savininkei. Lakoniškas dėžutės stilius sutelkia visą dėmesį į kompoziciją, todėl toks įpakavimas pabrėžia puokštės grožį, nepriklausomai nuo gėlių rūšies.

Mes užtikriname ne tik kokybiškų puokščių komponavimą, bet ir greitą bei saugų pristatymą. Mūsų floristai padės išsirinkti kompoziciją, kuri atrodys išties originaliai bei įspūdingai. Be to, gėlės dėžutėje užtikrina saugų gėlių pervežimą ir tokia kompozicija nereikalauja atskiros vazos ir yra puikus interjero papuošimas. Gėlės dėžutėje ilgai išlaikys savo šviežumą ir gaivą, maloniai džiugins akis ir kiekvieną dieną primins malonias akimirkas ir šiltus jausmus. Todėl nepraleiskite progos nuspalvinti brangaus žmogaus pasaulį ryškiomis gėlių spalvomis, prisiminimuose palikti kerintį aromatą, o širdyje šilumą ir džiaugsmą vasaros dienų.

Parašykite komentarą