Gėlės

Gėlių ir dovanų pristatymo į namus privalumai

Mūsų laikais padovanoti artimiems žmonėms dalelę savo meiles ir geros nuotaikos tapo labai paprasta. Jeigu Jūs norite pradžiuginti žmogų ir negalite dalyvauti šventėje, puikia išeitimi taps gėlių ir dovanų pristatymas į namus. Sugaišus vos 15-20 minučių savo laiko, Jūs galėsite užsakyti nuostabią gėlių kompoziciją, o esant norui papildyti ją pasirinkta dovana. Visai nesvarbu kaip toli Jūs esate, kadangi atstumas jau senai nėra kliūtimi norint išreikšti savo nuoširdžius jausmus ar palinkėjimus.

Kokią dovaną pasirinkti?

Gėlės yra, ko gero, universaliausia dovana tinkanti, bet kokiai progai. Kiekvienas gavęs jų dovanų bus maloniai nustebintas ir sužavėtas. Be abejonės, galima nueiti į gėlių saloną ir savarankiškai išsirinkti puokštę, tačiau tai ne visada įmanoma dėl laiko stokos arba Jūs tiesiog galite būti visai kitame mieste. Tokiu atveju Jums pagelbės gėlių ir dovanų pristatymas kurjeriu.

Jeigu Jums atrodo, jog gėlės yra pernelyg kukli dovana, Jūs visada galite pasirinkti papildomai kokią nors dovaną, kaip priedą prie gėlių. Jaunoms merginoms, kaip dovana puikiai tiks pliušiniai Geliu pristatymasžaislai. Išsirinkus vieną iš jų, maloniai nustebinsite ir palinksite nepamirštamus įspūdžius brangiam žmogui. O galbūt Jūsų dovanos gavėjas yra saldainių mėgėjas ar gurmanas? Tuomet užsakykite dėžutę saldainių, kuri puikiai papildys Jūsų pasirinktą gėlių kompoziciją ir leis mėgautis jais ilgą laiką. Labai originaliai ir puikiai atrodys kompozicija papildyta dideliu vaisių krepšiu. Tokiu būdu išreikšite savo rūpestį ir padovanosite gerą nuotaiką. Jeigu reikia išrinkti dovaną vaikui, tuomet verta atkreipti dėmesį į helio balionus. Vėlgi, čia puikiai tiks pliušiniai žaislai, juk nei vienas iš vaikų neatsisakytų tokios gražios staigmenos. Netgi kolegas ar verslo partnerius galite nustebinti užsisakius gėlių su pristatymu į namus ar darbo vietą. Mūsų floristai gali sukomponuoti puokštę kaip moterims, taip ir vyrams, atsižvelgiant į jų amžių ir verslo etiketą.

Esminiai pristatymo privalumai

Tokiu būdu gėlių ir dovanų pristatymas į namus leidžia Jums:

  • sutaupyti laiko;

  • pristatyti gėles ir dovanas iškart į kelias vietas;

  • padovanoti dovaną net tada, kai nesate šventėje;

  • atlikti užsakymą neišeinant iš namų.

Mūsų kataloge Jūs rasite didelį gėlių puokščių ir kompozicijų asortimentą, o taip pat įvairiausias dovanas, bet kokioms progoms, kurios maloniai pradžiugins Jūsų artimuosius. Patyrusių kurjerių ir floristų komanda leis atlikti užsakymą greitai ir kokybiškai Vilniuje ir Vilniaus priemiestyje. Nepraleiskite progos išreikšti savo meilę ir dėkingumą, džiuginti ir stebinti brangius žmones kiekvieną dieną.

Parašykite komentarą