Gėlės

Motinos diena – gražiausia pavasario šventė

Motinos diena – yra viena iš svarbiausių metuose dienų. Pirmąjį gegužės sekmadienį mes skubame išreikšti savo mamoms dėkingumą už šilumą ir rūpestį, už nelengvą triūsą ir neįkainojamą vaidmenį šeimoje ir visuomenėje. Ir, žinoma, įteikiame gėles kaip meilės ir dėkingumo ženklą. Spalvingos puokštės visada laukiama dovana, galinti papuošti šią nuostabią dieną.

Ši diena yra viena iš svarbiausių priežasčių, norint pradžiuginti brangiausią pasaulyje žmogų. Net jeigu Jūs esate toli arba tiesiog neturite galimybės atvykti, Jūs galite padaryti staigmeną mamai ir užsakyti gėles tiesiai į namus ar jos darbo vietą. Mes nemokamai pristatysime Jūsų užsakymą Vilniuje ar Vilniaus rajone.

Kokias gėles išsirinkti?

Gėlių puokštė Motinos dienos proga gali būti sudaryta iš įvairiausių gėlių – pradedant nuo kuklių, spalvotų alstromerijų ir baigiant prabangiomis rožėmis. Žinoma, geriausia yra dovanoti puokštę jos mylimiausių gėlių. Tačiau, jeigu Jūs norite ją nustebinti ar tiesiog nežinote ką mėgsta, tai galite pabandyti padovanoti kažką neįprasto ir originalaus. Tokiu būdu, mes paruošėme nedidelę klasifikaciją, kuri padės Jums apsispręsti ties gėlių rūšimi ir nustebinti pačią svarbiausią Jūsų gyvenime moterį, atsižvelgiant į jos individualumą ir charakterį.

Gėles motinos dienai

Rožės – klasikinė dovana. Žinoma, kaip ir kiekviena moteris, Jūsų mama mėgsta rožes. Puokštės iš šių gėlių buvo ir tebėra populiari dovana Motinos dienai. Puokštė iš rožinės spalvos rožių – puiki dovana elegantiškoms ir rafinuotoms mamos, kurios prisilaiko klasikos ir vertina grožį bei harmoniją.

Lelijos – tai gėlės sukurtos dovanoti džiaugsmą ir įkvėpimą. Puokštės iš šių gėlių tinka optimistiškoms ir energingoms asmenybėms, kurios turi pakankamai jėgų ir laiko kaip savo šeimai, tiek savo kūrybinei ar profesinei veiklai.

Gerberos, chrizantemos – šios gėlės tiks savimi pasitikinčioms moterims. Jeigu Jūsų mama yra praktiška, patikima, darbšti, pilna optimizmo ir pasitikėjimo tai puokštė iš chrizantemų ar gerberų taps nuostabia dovana jai. Šios gėlės ilgai išlaiko savo grožį, primindamos ištvermę ir ramybę Jūsų mamos.

Pastelinių spalvų puokštė – romantiškoms asmenybėms. Švelnios įvairių rūšių gėlės persipynusios vienoje kompozicijoje su švelniu pavasarišku aromatu pakerės, bet kurioms mamos širdį.

Prabangi puokštė iš šviežiausių gėlių, stilinga kompozicija ar kita dovana, visa tai neabejotinai suteiks Jūsų mamai galimybę pajusti, kiek daug ji reiškia Jūsų gyvenime. Motinos diena – tai nuostabi tradicija ir dar viena proga, leidžianti mums išreikšti meilę ir rūpestį. Tegul ši nuostabi pavasariška diena visoms pasaulio Mamoms bus ypatinga ir nuostabi!

Parašykite komentarą