Gėlės

Gėlės – tradicinė dovana Jūsų šventei

Kaip žinoma, geriausia dovana, bet kokiai progai yra gėlės. Nuostabi puokštė gėlių atstos tūkstančius žodžių ir papasakos apie Jūsų jausmus ir mintis. Nors tai universali dovana, bet visada maloni ir laukiama. Bet kuri šventė turi būti apsupta gėlėmis, ar tai būtų gimtadienis, jubiliejus, vestuvės ar kita svarbi diena Jūsų gyvenime. Juk gėlės pakelia nuotaiką, dovanoja džiaugsmą bei suteikia žavesio ir padaro šią dieną ypatinga.

Mūsų kataloge pateiktos įvairios puokštės iš šviežiausių gėlių, kurias Jūs galite užsakyti su pristatymu į namus Vilniuje. Tai kuklios ir švelnios alstromerijos, prabangios rožės, žaismingos gerberos, elegantiškos frezijos ir kiti deriniai iš įvairiausių gėlių. Didelis gėlių asortimentas leis Jums išsirinkti pačias mylimiausias ir prabangias gėles bei maloniai nustebinti brangų žmogų. Visos kompozicijos sudaromos tik iš kokybiškų ir šviežių gėlių, todėl Jūsų pasirinkta dovana džiugins savo grožiu ir maloniu aromatu ilgą laiką.

pioniju puoksteKą simbolizuoja gėlės?

Kiekviena gėlė išsiskiria savo individualumu, turi paslaptingą reikšmę ir savitą grožį. Nors dauguma iš mūsų nėra linkę vadovautis gėlių simboliką norint išreikšti savo jausmus, nes dauguma net nenumano kiek daug gali papasakoti dovanota puokštė. Tačiau norint išsiskirti originalumu, galima atsižvelgti į pagrindines gėlių reikšmes:

  • Rožė – gėlių karalienė simbolizuojanti meilę ir aistrą. Tačiau priklausomai nuo spalvos, rožės pasiskirsto į savarankiškas kategorijas: baltos rožės asocijuojasi su laime ir nekaltumu, geltonos – tai draugystės ir džiaugsmo simbolis, raudonos rožės atskleidžia romantiškus jausmus ir susižavėjimą.

  • Tulpė – romantiška ir švelni gėlė simbolizuojanti jaunystę, prisirišimą ir džiaugsmą.

  • Lelija – tai kilnumo, švelnumo, nekaltumo ir didybės simbolis.

  • Kalija – unikalus gamtos kūrinys išreiškiantis pagarbą, susižavėjimą ir grožį.

  • Irisas – simbolizuoja draugystę, ištikimybę ir pagarba, todėl jį galima dovanoti visiems be išimtiems.

  • Gerbera – tai viena iš pozityviausių gėlių, kuri išsiskiria paprastumu, kuklumu, su žiūbsneliu elegancijos ir grožio. Ji simbolizuoja džiaugsmą, gaivą ir jausmų tyrumą.

  • Alstromerija – jos lengvumas ir paslaptingumas išreikš ištikimybę ir draugiškus jausmus, pabrieš gavėjo žavesį ir grožį.

Mes nuoširdžiai mylime savo darbą ir stengiamės kurti puokštes, kurios atitiks Jūsų lūkesčius ir individualų skonį. Mes siekiame harmonijos, natūralumo, grožio kiekvienoje gėlių puokštėje. Mūsų floristai kiekvieną dieną kuria stilingas kompozicijas, atitinkančias mados tendencijas floristikos pasaulyje. Mūsų gėlėtos dovanos, dvelkiančios šiluma ir švelnumu neliks nepastebėtos ir įsimins visam laikui. Juliet Rose tai nepaprasta gėlių parduotuvė, tai nuostabus, stebuklingas pasaulis, galimybė padovanoti saulėtą nuotaiką nepriklausomai nuo metų laiko ar dienos.

Dovanoti žmonėms džiaugsmą ir gerą nuotaiką – tai mūsų darbas!

Parašykite komentarą