fbpx

Pristatymas

Gėlių ir dovanų pristatymo į namus paslauga sparčiai vystoma. Užsakymai atliekami itin greitai. Jei neturite laiko ar galimybių patys nuvykti pas artimą žmogų, ši paslauga bus Jūsų išsigelbėjimas. Ji ne tik bus greitai atlikta, bet ir šiltai nustebins adresatą. Prieš pateikiant užsakymą susipažinkite su gėlių ir dovanų pristatymo taisyklėmis:

  • Tai pačiai dienai gėlių ir dovanų užsakymai priimami iki 12 val. Sekmadieniui priimami tik išankstiniai užsakymai. Dėl skubaus užsakymo ar užsakymo tai pačiai dienai būtina susisiekti telefonu +370 656 25978, arba paštu info@julietrose.lt
  • Pristatymo kaina: Vilniuje gėlių ir dovanų pristatymas nemokamas, Vilniaus priemiestyje taikomas 7 € mokestis.
  • Pristatymo laikas 9.00-20.00.
  • Šventinėmis dienomis: Kalėdos, Valentino diena, Moters diena, Mamos diena, Tėvo diena, dėl didelio užsakymų kiekio tikslaus pristatymo laiko negalime garantuoti.
  • Pageidaujant užsakymas gali būti įvykdytas anonimiškai. Gavėjas matys tik tą informaciją, kuri bus nurodyta atviruke.
  • Mes neprisiimame atsakomybės už pavėluotą užsakymo įvykdymą arba neįvykdymą dėl nepilnai ar klaidingai nurodyto gavėjo adreso ar telefono numerio. Neradus gavėjo nurodytu adresu ir nenurodžius gavėjo telefono numerio, užsakymas bus įvykdytas dar vieną kartą vėlesniu laiku. Nepristačius antrą kartą, gėles ar dovaną galima bus dar kartą pristatyti už papildomą 7 € mokestį.
  • Užsakant gėles ar dovaną į ligoninę, darbovietę, viešbutį ir kt. būtina nurodyti papildomą informaciją, kad Jūsų užsakymas būtų pristatytas kokybiškai ir laiku. Nenurodžius papildomos informacijos gėlės ar dovana tokiu atveju bus paliktos registratūroje ar priimamajame. Neradus gavėjo darbo vietoje, gėlės ar dovana bus perduotos bendradarbiams. Pageidaujant, gėlės ar dovana gali būti perduotos patikimiems tretiems asmenims (pvz. kaimynams ir kt.)
  • Jokiais būdais nepavykus pristatyti užsakymo, pinigai už prekes ir pristatymą nebus grąžinti. Gavėjui atsisakius priimti gėles, pinigai už prekes ir pristatymą taipogi nebus grąžinti. Pretenzijos iš gavėjo dėl prekių kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.
Gėlių pristatymas